Askıya alınan bir Katolik rahip, federal bir uyuşturucu şarj Salı suçunu kabul, Connecticut ABD Avukat Ofisi duyurdu.
Waterbury, Connecticut, The Rev Kevin Wallin, 61, kristal metamfetamin dağıtmak için komplo suçunu kabul etti.Savunma ile o aldı ve ilacın 1.7 kilogram dağıtılmış olduğunu kabul ederken, ABD Avukat David B. Fein bir açıklamada.
Wallin tutulan telefon dinlemelerine, gizli kaynaklar ve gizli bir polis memuru, Fein’in duyuru söyledi bir soruşturmanın ardından 3 Ocak tutuklandı. Wallin dairesinde yapılan aramada meth, uyuşturucu gereçlerinin ve ilaç ambalaj malzemeleri bulundu, Thomas Carson, Fein’in sözcüsü söyledi.
Wallin gizli memuru Eylül ve Ocak ayları arasında altı kez meth satılan, Fein dedi.
Ocak ayında iddianamesinde eşliğinde bir beyanname göre, Wallin Wallin onun müşterileri ve diğer bayiler için ilaç dağıtarak kazanç onlara ödeyecekleri anlayışı ile, Kaliforniya, Kristen Laschober ve Çad McCluskey iki kişiden meth gönderiler aldı.
Wallin iddia paketleri almak ve bunu kendisi yapmak mümkün iken ilaç dağıtmak Kenneth Devries, evinin bir komşusu var.
Yetkililer Wallin de Manchester sözde satıcı Michael Nelson uyuşturucu dağıtılan inanıyorum dedi.
Laschober, McCluskey, Devries ve Nelson her Ocak ayında tutuklandı ve yargılanıyorlar. Yetkililer hala diğerleri yer aldığını olanağı araştırıyor, Carson dedi.
Wallin yedi sayıları ömür boyu hapis azami kadar hapis ve 10 milyon dolar para cezası karşı karşıya, ama onun savunma anlaşması 11 ila 14 yıl hapis cezası öngörüyor. Yargıç Alfred Covello Hartford ABD Court House 25 Haziran için ceza olarak belirledi.
CNN Birkaç denemeden yorum yapmak için Bridgeport sözcüsü Brian Wallace Fein, federal kamu defans Kelly Barrett ve Piskoposluk temas yapılmış, ancak çağrıları geri alamadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir