Wade Robson, şimdi 30, o şarkıcı tarafından taciz edildiğini, 2005 yılında Jackson’ın çocuk sarkıntılık duruşmada ifadesinde yalanladı.

Iddianın ayrıntıları CNN tarafından Salı elde bir mahkeme belgeye göre, Robson avukatı geçen hafta davası açmıştı Los Angeles veraset mahkemesi tarafından mühürlenir.

Alacaklılar Jackson’ın emlak karşı iddiaları dosya için son tarih uzun geçti, ama Robson onu geç alacaklının dava dosyası için izin vermek için veraset mahkemesi istiyor.

Mühürlü belgeler Dr David Arrendondo, bir San Francisco merkezli çocuk psikiyatristi bir beyanname dahil, dosyalama dedi.

Jackson kısmen Robson tanıklığı, kız kardeşi ve annesi dayalı, 2005 yılında çocuk sarkıntılık suçlamalardan beraat etti.

“Bu çok saçma,” Tom Mesereau, başarılı bir deneme Jackson savunan avukat söyledi. “2005 yılında Michael Jackson’ın ceza davasında savunma için en güçlü tanık biriydi. O herhangi bir zamanda taciz hiç olduğunu yemin kararlıydı.”

Bir Neverland kahya o 1990’ların başında bir ziyaret sırasında Robson ile çıplak Jackson duş gördüğünü ifade verdi, ama o duruşmada inkar.

“O savcı tarafından çapraz sorgusu çok agresif dayanmış,” Mesereau Salı CNN söyledi. “O zemin durdu ve Michael Jackson ona uygun olmayan hiçbir şey yapmıştı söyleyerek titriyordu asla.”

Jackson sık sık çiftliği ziyaret eden 13 yaşındaki kanser kurtulan taciz ettiğini suçundan merkezli Santa Barbara County, California 2005 deneme,. Ayrıca, kaçırmaya komplo, alkol ile çocuk dolaşan görevli zorla ve yanlış çocuk ve ailesi hapse edildi. O tüm sayıları beraat etti.

“Ben uzun zamandır Michael tanıyorum. Her şeyi ona konuşurken saatlerce geçirdim. Ona güveniyorum. Benim çocuklarla ona güven,” Joy Robson, Wade Robson anası, bir kovuşturma olarak çağrıldığında ifade verdi tanık.

Robson o sonra 7 oldu Wade, ve ilk ziyaret Jackson’ın yatak odasında kızı Chantal uyku izin söyledi.

Jackson emlak sözcüsü uygulayıcıları daha sonra bir açıklama olabileceğini söyledi.

Mesereau bu Jackson’ın anne ve çocukları konser organizatörü AEG Live dava edildiği Michael Jackson yanlış ölüm halinde, yargılanmasına başında açılacak iddia için “şüpheli zamanlama” olduğunu söyledi.

AEG Live avukatları savunma bir parçası olarak Jackson karşı çocuğu taciz ücretleri getirmek söylediler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir