Onlar Sert kendi yumurtası ile 1 Nisan’da bir embriyonun implante önce Doktorlar Ağustos 2011 yılında 18 ay Derya Sert’in rahmine nakli sonrası bekledi. Sert, 22 yaşındaki ev kadını, şimdi yaklaşık iki hafta hamile olduğunu, Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde doktorlar Cuma günü yaptığı açıklamada.

İLGİLİ: Rahim Nakli Teknik, Etik Engellerle Dolu
“O anda gayet iyi yapıyor,” Dr Mustafa Ünal Agence France-Presse yazılı açıklamada.Bebek haber ajansının haberine göre, sezaryen ile doğmuş olacak.

Sert bir rahim olmadan doğan, ama onu yumurtalıkların bir hastanede yapılan basın açıklamasına göre, intakt idi.Koşul hastane göre, 5.000 kadından biri etkiler.
Dr Jennifer Ashton, ABC News üst düzey tıbbi katkıyı, bunlar yakından in-vitro fertilizasyon hastalarda gebelik hormonu, insan koryonik gonadotropin ya da hCG, izlemek, çünkü doktorlar erken gebelik tespit edebileceğini söyledi. HCG belli bir seviyeye yükseldiğinde, gebelikte gösterir, diye açıkladı.

Sert yumurtalık hormonları sağlamasına rağmen, o ek gerekebilir “hormonal desteğin,” Ashton dedi, ancak tam Sert önümüzdeki aylarda ne bekleyebilirsiniz net değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir