Real Madrid başkanı Florentino Perez kulüp kulüpte Cristiano Ronaldo’nun sözleşme yenilemek mümkün olacak konusunda taviz vermiyor.

Portekizce ileri mevcut anlaşma 2015 yılında sona eriyor ama o Eylül ayında kulüpte mutsuz olduğunu kabul zaman bir uzantısı için şampiyon ‘umutları bir darbe ele.

28 yaşındaki beri İspanya’nın başkenti kulüp katılmak için 2009 yılında sol Manchester United, bir dönüş ile bağlantılı, ama Perez Santiago Bernabeu yaptığı yıldız adam tutmak emin olmaya devam edilmiştir.

“Sakin olun, biz Cristiano Ronaldo ile yenilemek için gidiyoruz. Kulüp onu ödemek için gidiyoruz,” diye bir toplantıda Blancos fanlar söyledi.

Jose Mourinho yüzü Borussia hafta ortası bir Avrupa yarı final ilk maçında Dortmund ve Atletico Madrid yaklaşıyor ve Perez o şeyler olacak şekilde memnun olduğunu söylüyor bir Copa del Rey son var.

“Real Madrid Şampiyonlar Ligi ve Copa del Rey son ile büyük bir ay yaşıyorsanız,” diye devam etti.

“Bu kulüp başkanı olmak zor ama çok teknik direktör ediliyor. Biz onunla yaşamayı öğrenmek gerekir. Biz aramızda tartışalım, ama biz birlikte kalmak zorunda.

“Eleştiri bize yardımcı olur.”

Onların La Liga taç korumak istiyorsak tırmanmaya gerçekçi olmayan bir dağ – Levante karşı Cesc Fabregas ‘geç hedefi Madrid gitmek için altı oyunlar ile Barcelona gerisinde 13 puan kalmasını sağlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir