Samsung Galaxy Pocketİnce tasarımının yanı sıra güçlü özelliklere sahip olan Galaxy Pocket, birçok uygulamayı sorunsuz bir şekil de kullanmanıza sağlar. Çoklu görevler sayesin de uygulamalar da rahatlıkla dolaşabilirsiniz.

3 GB’lik büyük bir kullanıcı belleği ile birlikte gelir; böylece tüm müziklerinizi, filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve uygulamalarınızı sonra t-rahatlıkla kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Kaliteli kamerası ile sizlere unutamayacağınız fotoğrafları sunmaktadır. Kişi listenizi tarayarak e-posta ve mesaj gönderebileceğiniz, Facebook sayfalarını ve Twitter akışlarını ziyaret edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Birçok uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Samsun Apps’tan size uygun olan uygulamaları kolay bir şekilde bedava indirebilirsiniz.

Birçok özelliği bulunan bu telefon birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikleri ile birçok insanı kendine çekmeyi başarmıştır. Uygulamalarınızı ve içeriklerinizi bu özellik ile birlikte daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Bu yeniliği sizler de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir