Öyle bir laptopum olsun ki istediğim oyunu kaldırsın istediğim kadar bilgilerimi filmlerimi yükleyeyim müzik dinleyeyim kısacası istediğim her şeyi yapayım ancak en ufak bir donma olmasın istiyorsanız Samsung RF510-S04TR tam da sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir laptoptur. İşlemcisi İntel core İ7-720QM dir ve 1.60 Ghz hızı bulunmaktadır. Ekran boyutu 15.6‘’ dir. Büyük ekranı sayesinde istediğiniz her an hoş bir şekilde filmlerinizi izleyebilecek oyunlarınızı rahat bir şekilde oynayacaksınız. Ekran kartı 2 GB paylaşımsızdır. Yani oyunlarda yapacağı bütün grafik hesaplamalarını kendi içerisinde yapmaktadır. İşlemcinizden her hangi bir yardım almaz ve işlemcinize asla bir yük yüklememektedir. Bu sayede bir yandan oyun oynarken diğer yandan bir çok işlemi rahat ve hızlı bir şekilde yapabilecekseniz.

Ram kapasitesi tam tamına 6 Gb dır ve sizin bütün işlemlerinizi en hızlı bir şekilde yapabilmeniz için imkan sağlamaktadır. Bellek tipi DDR3 tür. Hard disk kapasitesi tam tamına 640 Gb dır ve harici olarak bir sata disk daha almanıza gerek neredeyse kalmamaktadır. Bütün bilgileriniz yani filmleriniz müzikleriniz dosyalarınızı güven içerisinde taşıyabileceksiniz. Dvd rw sayesinde istediğiniz an kolay ve hızlı bir şekilde dosyalarınızı cd ye yazabilecek veya çoğaltabileceksiniz. Bilgisayarda bulunan Kart okuyucu sayesinde Telefonunuza hızlı bir şekilde müziklerinizi videolarınızı yükleyebileceksiniz. Ağırlı yaklaşık olarak 2.6 kg dır ve size kolay bir şekilde taşıma imkanı sağlamaktadır.

Kısacası bir laptopdan ne istiyorsanız aradığınız her şeyi Samsung RF510-S04TR de fazlası ile bulabileceksiniz. Sizde şimdi Samsung RF510-S04TR a sahip olarak bir laptop dan beklediğiniz her şeyi bu bilgisayar ile rahat kullanımı kolay ve en önemlisi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. İster oyun oynayın film izleyin ya da müzik dinleyin aradığınız her şey Samsung RF510-S04TR da mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir