01. Mart 2012 · 1 comment · Categories: Teknoloji

 

Eğer bilgisayarınızdan her oyunu kaldırsın gibi bir ihtiyaç içerisinde değilseniz samsung RV508-A01TR sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir. Bilgisayarınızda ister müzik dinleyin ister internette gezin isterseniz oyun oynayın her türlü işlemi kolay ve rahatlıkla yapabileceğiniz bir laptopunuz olsun. Bilgisayarımızın işlemcisi İntel core dualdır. Oldukça sağlam bir işlemcisi bulunmaktadır. Yeni nesil işlemci hızlarına ( i5,i7) gibi her ne kadar yetişemese de sizin birçok işleminizi yapabilecek bir bilgisayardır. Özelliklede bu fiyata bunun gibi özelliklere sahip bir bilgisayar almanız hiçte basit değildir. Bilgisayarımızın fiyatı kdv dahil 750 tldir. Samsung RV508-A01TR FSB hızı 800 MHZ dir. Bilgisayarımızda toplam RAM kapasitesi 2 GB ve ddr3 (yeni nesil Ram) dir. Ekran boyutu toplam olarak 15.6’’ dir. Hafıza kapasitesi ise 320 Gb dır. Ayrıca siz arkadaşlarınızın telefonuyla iletişiminiz kopmaması için bilgisayarımızda Bluetooth ve kart okuyucu bulunmaktadır.

Kapalı ortamlarda siz rahat film izlemeniz veya oyun oynamanız için kulaklık ve mikrofon girişi de bulunmaktadır. Ayrıca bu bilgisayara sahip olduktan sonra ayrı bir web cam almanıza da gerek kalmamaktadır. Bilgisayarımızın üstünde kendine ait Web camı bulunmaktadır. Dvd okuyucu / Yazıcısı sayesinde istediğiniz an bir cd den bilgi aktarımı yapabilir veya CD ye bilgilerinizi yazabilirsiniz. Kendisi küçük fakat marifetleri büyün olan Samsung RV508-A01TR ile hemen hemen bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Bilgisayarımızda ekran kartı onboard ekran kartı bulunduğu için maalesef her oyunu kaldıramamaktadır. Tabi ki hiçbir oyunu kaldırmayacakta değildir. GTA san andreas NFS tarzındaki oyunları rahat bir şekilde kaldırıp oynatabilmektedir. Kesinlikle birçok işleminizi halledebileceğiniz Samsung RV508-A01TR çok rahat bir kullanım keyfi sizde yaşayabilirsiniz. Samsung RV508-A01TR sizin bir çok ihtiyacınızı karşılayacaktır üstelik sadece 750 tl gibi cazip bir fiyata.

1 Yorum

  1. gta 4 ü kaldırırmı?

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir