Göçmenlik reformu üzerinde şarj lider olmuştur Senato “8 Gang” bugün sunulacak kapsamlı bir tasarıyı kapalı imzaladı, ABC News münhasıran öğrendi.

Sınır güvenliği: Arizona John McCain, Güney Carolina Lindsey Graham, New York Charles Schumer ve Florida Marco Rubio önderliğinde partili senatörler grubunu göçmenlik reformunun en tartışmalı unsurlarından biri terimler üzerinde geldi.

Tasarı 10 yıl onları yola, hukuki statüsü için başvuruda 31 Aralık 2011 öncesi Amerika Birleşik Devletleri geldi belgesiz göçmenler izin vermeden önce Amerika’nın güney sınırının “sürekli gözetleme” ve yüzde 90 bir sınır güvenlik etkinliği oranı gerektirir vatandaşlık yolu.

‘Bu Hafta’ Video İzle Senatör Marco Rubio

Bir Şubat GAO raporu Yuma sektörde zaten Marfa sektör olarak sınır bölgesinin yalnızca yüzde 11 operasyonel kontrol bildirilen yüzde 100 operasyonel kontrol, olduğunu buldu.

Tasarı, 3500 sınır devriyesi ajanlar eklemek gözetim sistemleri kurmak, uçağı eklemek ve daha fazla çift katmanlı eskrim kurmak 4500000000 $ sahiplenir.

11 milyon belgesiz göçmenlerin çoğu sonunda vatandaşlar olmalarını sağlayacak “vatandaşlık yolu,” göçmenlerin Mahkumiyeti ücretsiz olması ve 500 $ ceza ücreti, artı geri vergi ödemek gerekir.

Hak olanlar derhal yasal statü kazanmak, ancak vatandaşlık için satır sonuna kadar gitmek istiyorum. 10 yıllık bir bekleyişten sonra, onlar sonra tam vatandaşlık ardından, yeşil kart verilmiş olacaktır.

Senatör Schumer, DN.Y., başkanlığındaki bir Senato heyeti kaynaklarına göre, Beyaz Saray’da bugün daha sonra başkana rapor bekleniyor, ancak daha önce Salı günü reform tasarısını duyurmak için planlanan bir basın toplantısı Boston sonrasında iptal edildi bombalama.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir