Sercan Badur Kimdir?

30 Ekim 1990 yılında İstanbul da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır. Bu eğitimin ardından İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimine devam etmiştir. Sercan Badur eğitimine halen devam etmektedir. Konservatuarda eğitim görürken birçok dizi ve reklam teklifi almıştır.

Birçok reklamda oynamasının ardından Sercan Badur Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Bu dizide Necati karakterini canlandıran genç oyuncu rolünü çok iyi bir şekilde yerine getirmektedir. Sercan Badur 2010 yılında Dot tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Bununla birlikte ünlü oyuncu en son 2010 yılında Atlıkarınca filminde Edip karakterini canlandırmıştır.

Genç oyuncu Öyle bir geçer zaman ki dizisinde adını tamamen duyurmuştur. Verilen rolleri başarılı bir şekilde yerine getiren Badur yeni dizi teklifi almıştır. Star TV ekranlarında yayına girmeye hazırlanan Canımın içi dizisinde Sercan Badur ‘u göreceğiz. Bu dizide kaya karakterini canlandıran ünlü oyuncu hızla yoluna devam etmektedir.

Sercan Badur Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Mete ile arasında ki kavgalardan kendini tanıttı. Sercan Badur yaptığı açıklamada filmdeki gibi karakterinin olmadığını belirtti. Ünlü oyuncu hayat dolu ve seven olduğunu belirtti. Sercan Badur ‘a oynadığı dizilerde ve ileride oynayacağı dizilerde başarılar dizleriz.

1 Yorum

  1. oyunculuğa cok erken başlamasına rağmen bütün dizilerin gerçekten hakkını veren bir oyuncu onu gerçekten cok seviyorum şimdide güllerin savaşı diye bir dizide cihan karakterini oynamaktadır güllerin savaşını sadece sercan badur icin izliyorum onu gercekten cok seviyorum hayattında ona başarılar dilerim 🙂

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir