Sihirli mantar türetilen Uyuşturucu şiddetli depresyon olan kişilerin tedavisinde yardımcı olabilir. Bilim adamları kimyasal psilosibin, sihirli mantar psychedelic madde, ağır depresif hastalarda aşırı aktif olan beyin bölgelerinin aşağı açabilirsiniz inanıyorum. Ilacın kendilerini ve kendi algıladıkları yetersizlikleri üzerine hasta konut vermiyor gibi görünüyor.

Ancak, tam tıbbi potansiyeli değerlendirmek amacıyla hastalarda psilosibin davalarını yürütmek için İngiliz bilim adamları tarafından yapılan teklif İngiltere’nin katı ilaç kanununa göre bürokrasi tarafından bloke edilmiştir. Profesör David Nutt, Imperial College London’da nöropsikofarmakolojinin profesör, sihirli mantarlar A sınıfı bir ilaç olarak derecelendirilir, çünkü özel bir lisans verilmediği sürece, onların aktif kimyasal madde imal edilemez ki bugün bir konferans söyleyecektir.

“Ilaç üretim olabilir ve lisans çok zor çıkıyor almak için düzenleyici hoops üzerinden gitmek için hazır olan şirketler bulmakta çünkü biz çalışmaya başlamış değil,” Nutt dedi. “Bütün alan çok ilkel eski moda tutum tarafından bedevilled. Eğer iyi bir fikriniz olmasa bile, sen kliniğe içine almak asla, öyle görünüyor.”

Nutt tarafından yapılan bir araştırma, beynin bir kısmı kapalı psilosibin anahtarları anterior singulat korteks adı verilen bulmuştur. Bu alanda depresyondan musdarip kişilerde aşırı aktif olduğu bilinmektedir. Sağlıklı bireyler üzerinde yaptığı testlerde, psilosibin bu gönüllüler uyuşturucu almıştı mutlu hafta sonra hissettiren derin bir etkisi olduğu görüldü, Nutt dedi – 2009 yılında İlaçların Kötüye Danışma Kurulu Başkanı olarak görevden kim yasadışı uyuşturucuların tehlikeleri ve sınıflandırması hakkında hükümet bakanları ile sonra defalarca çatıştılar.

Nutt ekibi aynı zamanda varsayılan mod ağ olarak bilinen beynin bir bölümü de psilosibin etkisinde olduğunu keşfetti. “Depresyondaki insanlar başarısız oldukları, onlar değersiz olduğunu, kendilerinin kötülüğünden, onların yetersizlikleri üzerine, aşırı varsayılan mod ağları var ve bu yüzden kendilerini geviş – bazen sanrısal bir ölçüde Yine psilo-cybin bu etkinliği engellemek için görünür. Bu obsesif ruminasyon durur. ”

Psilosibin hasta, Nutt ve ekibi depresyon insanlara ilaç test etmek için üç yıllık bir proje başlatmak için Tıbbi Araştırma Konseyi tarafından 550.000 £ verildi yardımcı bir tedavi olarak kullanılabilir olup olmadığını belirlemek için. İki önceki tedavilere yanıt vermede başarısız olan hastalar seçilmiş olacaktır. Amaç, bir plasebo ile ilaç ve 30 ile 30 test etmek için yapıldı.

Ancak, grup bürokrasi tarafından engellenmiş yolunu bulmuştur. Yani zor hükümeti ve AB 100.000 TL civarında fiyat etiketleri kimyasal şirketler tarafından verildi Sınıf aktif maddeleri bir ilaç üretimi için şirketler için gelmiştir.

“Biz sadece ilaç görece küçük bir miktar, bir düzen, sadece birkaç yüz lira değerinde gerekir,” Londra’da Sinirbilim konferansı bugün İngiltere’de Festivali’nde psilosibin ile yaptığı çalışmaları tanımlamak için ayarlanmış Nutt, dedi. “Biz 100.000 £ ödemek zorunda Eğer biz sadece çalışmanın kalanı yürütmek için göze alamaz. Biz vermedik ama çok zor çıkıyor,” dedi.

“Depresyon artık Avrupa’da sakatlık büyük nedenidir. Tam olarak cevap bireylerin ancak yaklaşık üçte çok etkili tedaviler vardır. En az% 10, üç farklı tedavilere cevap vermemektedir. Biz kötü muamele daha türleri gerek ama biz takip edemez bu hükümetin bilim muhtaç insanlara yardımcı olabilir güçlü araçlara erişim inkar çünkü. Araştırmacılar bir ilaç tamamen uygunsuz ve zararlı Sınıf erişim yöneten düzenlemeler. “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir