Akıllı telefonlar için geliştirilen Android şimdiler de de bir başka marka olan Sony firmasının kaliteli akılı telefonu olan Xperia z için çıkmış durumda. Kullanıcılarına her anlamda kapsamlı bir ürün hizmeti vererek sizlerin de bu fırsatlardan her zaman yararlanabilir ve bu ürünün sizlere sunmuş olduğu hizmet kalitesinden yararlanabilirsiniz. Yeni işletim sisteminin de güncellemesi ile özellik bakımından daha da özelleştirilen bu akıllı cihaz sizlere her anlamda kaliteli bir hizmet kalitesi verebilecek.

Sony Xperia Z Serisi için Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi

Android 4. 3 Jelly Bean güncellemesi ile birlikte sizlere olanaklı birçok hizmet sunacak olan bu kullanışlı işletim sistemi ile birlikte cihaz da da çeşitli yeniliklere gidilecek. Ara yüz de ve performans ta yapılacak olan iyileştirmeler ile birlikte sizler de bu ürünün yararlarından faydalanabileceksiniz. Oldukça işlevsel bir özellik gösteren bu ürün Sony markasının en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Bu güncelleme ile birlikte Smart Social Camera özelliği de sizlere gelmekte.

Bu denli işlevsel özelliklere ve performansa sahip olan ürün Sony Xperia z cihazınızı sizler de bu sürüme yükselterek bu fırsat performanstan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Cihazınızın performans olarak yeterliliği bu güncelleme ile daha da gelişerek büyüyebilecek. Siz kullanıcıları için üretilen bu ürün ile sizler de daha kapsamlı bir hizmet kalitesi görebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir