Inter teknik direktörü ziyaretçiler 4-3 kazanmak gördüm bir dönüş tetiklenen ödülü Atalanta için hakem kararının bir nokta vuruşu ile öfkelenir

Inter patronu Andrea Stramaccioni hakem Andrea Gervasoni San Siro’da Pazar günü 4-3 yenilgiyle Atalanta bir ceza ödül kendini üzerine aldı inanıyor.

Inter’in oynamak için en az 30 dakika ile 3-1 önde, ama ziyaretçiler bir nokta vuruşu ödül tartışmalı kararı barındıran 12 dakikalık Alman Denis hat-trick kaybetmek gördüm bir dönüş yol açtı.

Ceza hakkında sorulduğunda “Şüpheli? Kullanıcısının sadece varolmayan diyelim,” Stramaccioni Sky Italia söyledi.

“Biz yeryüzünde bunun için ne beş dakika için istedi, ancak hakem bu kararı ile büyük bir sorumluluğu üzerine aldı. Onlar da bir şey görmedik, çünkü Atalanta oyuncular, köşeye doğru gidiyorlardı.”

“Ben Gervasoni bir hata yaptım sanmıyorum. Bence olmadı şey görmek kendisi üzerine aldı. O olmasaydı bir olay için sorumluluk aldı düşünüyorum.

“Biz Ranocchia meydan olduğunu düşündüm, ama o elini vurmadı zaman bir [Walter] Samuel hentbol, oldu çıkıyor. İnanılmaz.”

37 yaşındaki aynı zamanda onun tarafında Şampiyonlar Ligi umutlarını kaybı scuppered edildiğini itiraf etti.

“Ben hala üçüncü yer için amacı olabilir sanmıyorum. Biz çirkin bir oyunu kaybettim ve Serie A ve Coppa Italia elimizden geleni her kalan maçı oynamak için çalışacağız.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir