Bir mali yolsuzluk durumda İspanya’nın Prenses Cristina karşı İspanya’nın princaPreliminary ücretleri karşısında değer kaybetti Ön ücretleri atılır, bir temyiz mahkemesi, Salı karar verdi.

2-1 kararında, Balear Adaları bir temyiz mahkemesi savcıları ile kabul etti ve orada savundu prensesin savunma ekibi, tarafından görüntülenen mahkeme kararı bir kopyasını göre, prenses karşı benzeri görülmemiş bir ön ücretleri getirmek için yeterli kanıt oldu CNN.

Prenses Cristina Kral Juan Carlos en genç kızı.

Skandal İspanya kraliyet ailesinin vurur
Prenses Cristina ne biliyor?
Ön ücretleri prensesin kocası Inaki Urgandarin, zaten ön yargılanıyor hangi soruşturuyor hakim tarafından geçen ay getirildi.

Gelişimine saraydan hemen bir tepki yoktu.

Yargıç Jose Castro Prenses Cristina 3 Nisan karşı ön suçlamalarda emir yayınladı. Aynı yargıç, bir şüpheli olarak prenses isim yeterli kanıt yoktu 2012 yılında karar verdi, ancak daha fazla araştırma fikrini değiştirdi ve Prenses Cristina ile “elde fonların kullanımı ve hedef” ile ilgili sorgulanması gerektiğini geçen ay kararını demişti kocasının vakıf ve ayrı bir şirket.

Urgandarin bir yıldan fazla ön suçlamalar bulunuyor. O özel kullanım için, kamu fonlarının yaptığı kar amacı gütmeyen vakıf için ayrılmış, aktarma suçlanıyor. O yanlış bir şey yapmadığını reddediyor.

Skandal zaten Urdangarin iddia edilen katılımı nedeniyle popüler kraliyet ailesi için eşi görülmemiş sorunlar yarattığı, ancak prenses da şüpheli olarak seçildi zaman, yurtiçi ve yurtdışında en iyi haber oldu.

Demokrasi Kral Juan Carlos ‘yakın aile üyesi her durumda, herhangi bir ön ücretleri karşı karşıya 1975 yılında İspanya’da restore edilerek bu yana ilk kez, Kraliyet Ev sözcüsü söyledi.

Nisan Hükümetin aylık BDT anket Kraliyet Ev askeri, polis güçleri ve medya altında, 10 bir ölçekte sadece 3.68 bir onay puana sahip gösterdi, ancak hükümet, sendikalar ve iş sahipleri derneği daha yüksek. Ekim 2011’de, bu 4.89 bir derece vardı ve önceki yıllarda bu en çok İspanyol kurumların puan arasında yer aldı.

Nisan ayında, Kraliyet Ev sessizce şeffaflık konusunda yeni bir yasa monarşi dahil Şubat ayında hükümet talep ettiğini ilk kez kamuya – finansman ve diğer faaliyetleri ile ilgili – şu anda onay tartışılan ve bekleyen ediliyor, bir Kraliyet Ailesi üst düzey sözcüsü said.ess

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir