Vahide gördüm

13 Haziran 1965 yılında Dünyaya gelen vahide gördüm Yunanistan’dan Türkiye’ye göç etmiş bir ailenin kızıdır. İlköğretim ve lise eğitimini başarılı bir şekilde bitiren Vahide Gördüm ardından İktisat Fakültesine girdi Ancak aklı oyunculuktaydı. Daha sonradan sınavlara giren Vahide gördüm 9 Eylül Üniversitesi güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazandı.

İsteyerek girmiş ve kazanmış olduğu bölümünü birincilik ile bitiren vahide gördüm bir süre sonra Altan gördüm ile evlenmiştir. Birkaç kez devlet tiyatrosunda çalışan Vahide gördüm daha sonrasında Bir İstanbul Masalı adlı dizide Suzan Rolünü başaralı bir şekilde yerine getirmiştir. Televizyon dünyasına bu dizi ile giren Vahide Gördüm daha sonrasında Hırsız polis, Annem ve son oynadığı dizi ise Adını Feriha Koydum dizisidir.

Beyaz perdede birçok filmde başarılı bir şekilde yer alan Vahide gördüm kendisine verilmiş olan bütün rolleri başarılı bir şekilde yerine getirmiştir. Ancak son oynadığı dizi Adını Feriha Koydum adlı dizide hastalanan Vahide gördüm Tedavisi için Televizyon Sektörüne bir süre ara vermiş bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir