Cu3er Post Elements Eklentisi Kurulumu
WordPress için geliştirilmiş harika eklentilerden bir tanesi. Bu eklenti ile bloglarınıza fevkalade görünümler kazandırabilirsiniz. Ayrıca öne çıkmasını istediğiniz yazılarınızı da böylece göstermiş olursunuz. Cu3er Post Elements eklentisi, manşet eklentileri arasında en popüler olmasına rağmen en rahat kullanıma sahip olma özelliğinide taşıyor. Lafı çok uzatmadan eklentimizin kurulumuna geçelim. Öncelikle her zamanki gibi eklentimizi indirip, “wp-content/plugins” klasörüne atıyoruz. Ardındanwordpress admin sayfamıza girip, “Eklentiler” sayfasından eklentimizi etkinleştiriyoruz. Daha sonra WP Admin sayfası içerisinde soldaki menülerin alt kısımlarına doğru eklenen eklenti ayar sayfasına giriyoruz. Ayar sayfasında yapılacaklar açıkca ortada. Sadece dikkatlice okuyup, kullanacağınız temaya göre değerleri oraya girmek. Eklenti ayarlarına geçmeden önce temanızda çıkmasını istediğiniz yere alttaki kodu yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Eklentinin resmi sitesine wordpress.org/extend/plugins/wpcu3er/” target=”_blank”>buradan ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

if ( function_exists(’install_cu3er’) ) { install_cu3er(); } ?>

Eklenti hakkında herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere bu başlık altından yorum yazabilir veya iletişim sayfamızı kullanarak sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir