Yeni 2012 Honda civic sedan

7 ocaktan itibaren fiyat listesi açıklanan ve satışa sunulan Honda cıvıc yeni tasarımıyla dikkat çekmektedir. Araç da 1.6 litrelik, SOHC İ-VTEC, 16 V benzinli motor bulunmaktadır. 125 beygir güce sahip olan motor ile daha etkin sürüş keyfi yaşayacaksınız. Araçta bulunan kokpit tamamen sürücüye göre düzenlenmiş kokpit sol tarafa doğru eğimli yapılmış kokpitte bulunan tuşlara kolay ulaşım sağlanmıştır. Oldukça şık, sade olan kokpiti sayesinde sürüşünüz esnasında kolay kullanım özelliğine sahiptir.

Araç da direksiyonun sol tarafında bulunan ECON butonuna basıldığında çalışmaya başlayan sistem, değişik ışık renkleri sayesinde sürücünün aracı nasıl kullandığı hakkında bilgi vermekte ve sürücüyü uyarmaktadır. Araç bu sistemle eğer sürücü tarafından ekonomik bir şekilde kullanıyorsa ambiyans aydınlatmaları yeşil olmakta ve bu sayede sürücü aracını her zaman ekonomik bir biçimde kullanma imkanı elde etmektedir.

Sürücü, yolcu, yan, perde hava yastıkları bulunan araçta güvenlik en üst seviyede tutulmaktadır. LCD bilgi ekranı sayesinde araç oluşan bütün değişimleri fark edebilir anında müdahale edebileceksiniz.  Yokuşta kalkış desteği sayesinde donanımsal olarak oldukça geniş olan yeni Honda civic ile farklı bir sürüş keyfini sizde yaşayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir