Vergi mükelleflerinin parasıyla satın Eroin ve kokain rutin bilgi karşılığında uyuşturucu satıcıları verildi, eski bir Scotland Yard gizli bir polis memuru iddia etti.

Hıristiyan köylü, 39, SO10, Metropolitan polisi elit gizli operasyonlar birimi, memurlar bayi rüşvet biçimi olarak A sınıfı uyuşturucu miktarlarda almaya izin vereceğini iddia ediyor.

Yasadışı olmasa da, potansiyel karşılığında yasadışı uyuşturucu teslim memurlarının uygulama gizli polislik etik tartışmalarını alevlendirmek ve örtülü operatörler üzerinde kontrol eksikliği taze suçlamaları getirmek olasıdır.

“Biz bir çizgi Treading edildi. Genelde bir esrarkeş olurdu ve o satıcı dahaki sefere doğrudan bizi almaya söz veriyorum ki birileri kapalı bazı ilaçlar almak istiyorum, ama karşılığında bunun için de bazı ilaçların istersin diye ‘d bizim için satın aldı. Biz bu kabul edersem o yüzden biz onu sağladığınız diyemedim, o uyuşturucu kendisi aldı dikkatli olmak zorunda, “köylü dedi.

Ama köylü de polis baskınları sırasında ele ve sokaklara geri satan ilaçların 1.2m-TL’lik daha çaldıktan sonra geçen Perşembe günü 23 yıl hapse mahkum edildi Batı Yorkshire polisi dedektif constable Nicholas McFadden, aksine, uyuşturucu satmadım dedi.

2011 yılında Met ayrıldığından beri gizli bir operasyon olarak kendi deneyimleri hakkında ilk kez alenen konuşan Plowman yerine de suç zincirinin en üstündeki bireylerin “düşük asılı meyve” hedefleme gizli birim suçladı. O, “ne olursa olsun suç biz mümkün olduğu kadar insanı diyelim torba” anlamına geliyordu dedi ki köylü, bazı gizli operasyonlar “sopalarla kafaları” getting üzerine odaklanmış oldu dedi.

Sonuç olarak, tam zamanlı sivil memuru genellikle kendini onun yerine bayi çatlak bağımlıları hedefleme ve sıradan insanlar üzerinde casusluk bulundu iddia ediyor.

Plowman Met 16 yıl geçirdim ve yaklaşık 10 tam zamanlı gizli casuslarından biriydi. O Mark Kennedy, 43, eko-aktivist infiltre ise bir kadın ile en az bir cinsel ilişki vardı gizli bir polis memuru bir yakın arkadaşı oldu. Plowman önümüzdeki ay yayınlanan Hattı Geçişi, kendi deneyimleri hakkında bir kitap yazmıştır.

Onun arkadaşları övgü rağmen, eski subay psikolojik yardım istenen sivil polis, iş için uygun değil olarak görüldüklerini ölçüde, maçoluk ile riven olarak SO10 kültürünü açıklar.

“Gidip bir büzülme ve kara listeye olmayacak görebileceğimiz bir kültür gerekir, ancak uygun bir soyunma odası kültürü vardı,” köylü şimdi yurtdışında yaşayan ve bir moda firması için bir güvenlik yöneticisi olarak görev yapan, dedi. Destek ve kendi kimliği ile kendi takma dengelemek için mücadele sormak için açılamıyor, Plowman intihar düşünürken itiraf ediyor.

O gittiğinden beri bazı eski arkadaşları onu tehdit olduğunu ortaya koymaktadır. “Bunlardan biri ‘Londra’da sefere, seni Headbutt edeceğim’ dedi, ama kim yine de bunu yapar mısın? Sen başlayanlar için bir polis değilsin.”

Plowman son işi çalıntı mal ticareti, Scotland Yard tarafından kuruldu TJ’ın Trading Post adlı bir kuzey Londra rehinciden çalışan, ama inandığı insanlar suç işlemeye sokulmuş bir “bal tuzağı” olarak ameliyat edildi. 100’den fazla kişinin yasadışı kendi pasaportları ticaret ve ehliyetler için birçok, mahkum edilmiştir inanılıyor.

Plowman mağaza yoksul bir bölgede insanların kimlik belgeleri ticareti yaparak kolay para kazanabilirsiniz olduğu izlenimini vererek suç işlemeye teşvik ediyor. “Onlar, tutuklama toplum üzerinde herhangi görünür bir etki yapacak insanlar değildi. TJ’ın açıldı bırakmamış olsaydım, bu insanlar herhangi bir suç için hapis olmazdı,” dedi.

O ile aynı fikirde Diğer kararlar suçlular yani ağır içme oturumları sırasında fırsatlar kesme, 1970’lerde güney-doğu Londra gangsterlerin işleyiş tutulan üst düzey subaylar arasında belirgin zihniyet dahildir. Plowman o suçluluğun hub olduğuna inanılan ama aslında sıradan emekçi erkeklerin tam vardı Meyhane içme hafta geçirdim dedi.

“Onlar sadece normal insanlar vardı ben ancak minimal, hayatlarını sızan saldırı inanılmaz rahatsız hissettim ben sadece düşündüm:.. ‘? Neden buradayım’ Bir pub, ben gördüm en büyük suç bir 15 yaşındaki bazı çalıntı makyaj satmaya çalışıyordu. ”

SO10 bir tam-zamanlı konumuna mezun önce, köylü sık sokak satıcıları iletişim bilgilerini almak için denemek için uyuşturucu bağımlıları gibi davrandığından polis gerektiren bir “test satın memuru” oldu. O zaman bile, köylü hırsları o bir elit polis birimi beklediğim altına düştü iddia.

“Biz, Onlar şiddet ile tehdit edildi. Bayiler bunları satmak zorunda kaldılar uygun aşıklarını dışı uyuşturucu satın kadar sona erdi genellikle evsiz ya da düz bayileri tarafından kendilerine kapalı alınmıştı. Onlar benim görüşüme göre, mahkum olmamak gerekir. ”

Polis son zamanlarda İngiltere’de gelmişti Jamaikalı hedef aldıkları, Richmond, güney-batı Londra’da bir çatlak den bir infiltrasyonu nitelendirdi. “Bunlar çok vardı düşük asılı meyve. Bunlar da tehdit edildiğini veya crack satmaya ödemişti kim geliyor adamlar vardı. Onlar aslında, çiftlik erkekti. Ancak polis dünyada, onun yerine biz üç Jamaikalı çiftlikte erkek tutuklandı söyleyerek kim ne yaptıklarını bilmiyordum, manşet olurdu: ‘Üç yardies tutuklandı’ “.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir